Kontakt Nasza OSP Strażacy Aktualności Centrum Album

Lenarty

Linki

"Aktywni w Lenartach" - 19 czerwca 2009r.

Zakończenie szkolenia z obsługi komputera oraz poszukiwania aktualnych ofert pracy poprzez internet było także okazją do spotkania wszystkich osób zaangażowanych w realizację i powodzenie projektu „Aktywni w Lenartach”. 19 czerwca w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej uroczyście wręczone zostały Uczestniczkom zaświadczenia ukończenia szkolenia. Wystąpienia mieli także sołtysi wsi Judziki i Lenarty – Renieusz Kowalewski i Stanisław Ciechanowicz. Słowa uznania i gratulacje za aktywne uczestnictwo we wszystkich zajęciach złożyła Maria Dzienisiewicz – prezes Stowarzyszenia Kulturalnego „Przypisani Północy”.
Firma szkoleniowa Tomasza Łaskowskiego przygotowała niespodziankę – odrębne podziękowania oraz lampkę szampana. Panie z Lenart i Judzik z satysfakcją opowiadały o swoich doświadczeniach i czasem zabawnych historiach z zajęć socjoterapeutycznych i doradztwa zawodowego. Każda otrzymała od Pani Danuty Cieślukowskiej płytę CD z opracowaną prezentacją zdjęciową oraz krótkie filmiki z warsztatów. Miło będzie po jakimś czasie wrócić pamięcią do wspólnych spotkań. Wszystkie Panie potwierdziły, że znacznie poprawiły swoje umiejętności i wiedzę o sobie samych, wzmocniły się, na pewno pewniej będą korzystały z komputera i internetu.
Serdeczne słowa podziękowania skierowano do koordynatora projektu Anny Turowskiej, która troszczyła się, aby niczego nie brakowało ani Uczestniczkom, ani specjalistom prowadzącym szkolenia.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek fotografii.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Ochotnicza Straż Pożarna w LenartachOstatnia aktualizacja: 2009-07-16