Kontakt Nasza OSP Strażacy Aktualności Centrum Album

Lenarty

Linki

28.11.2013r. I rocznica Hali Widowisko-Sportowej z Pływalnią LEGA. W Olecku

Uroczystość 1. rocznicy oddania do użytku hali „Lega” w Olecku oficjalnie otworzył burmistrz Olecka Wacław Olszewski, który przypomniał najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w pierwszym roku działalności obiektu. Podczas imprezy wręczono także dyplomy dla szkolnych grup sportowych i młodzieżowej drużynie pożarniczej z OSP w Lenartach, które w 2013 roku odniosły sukcesy na szczeblu wojewódzkim.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Ochotnicza Straż Pożarna w LenartachOstatnia aktualizacja: 2013-11-30