Kontakt Nasza OSP Strażacy Aktualności Centrum Album

Lenarty

Linki

27.11.2013 Konferencji podsumowująca realizację projektu „Dobra współpraca w powiecie oleckim to standard

Tematem przewodnim konferencji było omówienie kwestii standardów w organizacjach pozarządowych z terenu powiatu oleckiego. W trakcie konferencji został zaprezentowany poradnik standardów normatywnych dla organizacji pozarządowych.
OSP Lenarty jako jedna z organizacji, która uczestniczyła w projekcie przedstawiła wdrożenie standardów w swojej organizacji. Konferencja współfinansowana była przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Ochotnicza Straż Pożarna w LenartachOstatnia aktualizacja: 2013-11-28