Kontakt Nasza OSP Strażacy Aktualności Centrum Album

Lenarty

Linki

15 marca 2014 r. Niespokojna sobota

Godzina 8.40
Jednostka OSP Lenarty została zadysponowana do kolizji drogowej na drodze powiatowej Olecko-Lenarty. Po dojechaniu na miejsce okazało się że kierowca jadący samochodem marki Ford Mondeo uderzył w barierkę mostu przy wjeździe do miejscowości Lenarty. Strażacy zabezpieczyli miejsce kolizji.

Godzina 13.17 , 15.27 , 17.40
Powiatowe Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Olecku wezwało tego dnia jeszcze trzy razy jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Lenartach do usunięcia powalonych drzew na drodze powiatowej Olecko – Filipów w okolicach miejscowości Bielskie Pola. Po przybyciu na miejsce działania stwierdzono, że na drodze zalegają wywrócone świerki w ilości 3 szt. Działania strażaków ratowników OSP polegały na usunięciu przy pomocy pilarek spalinowych połamanych drzew z jezdni.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Ochotnicza Straż Pożarna w LenartachOstatnia aktualizacja: 2014-03-16