Kontakt Nasza OSP Strażacy Album

Lenarty

Linki

25.07.2015 Festyn rodzinny w Lenartach

 Mieszkańcy sołectwa Lenarty bawili się w sobotę (25 lipca) na festynie rodzinnym. Atrakcji nie brakowało, a wszystkim dopisywały dobre humory, których nie zepsuł nawet deszcz. Zabawa trwała do późnych godziny wieczornych.
Organizatorzy zadbali o atrakcyjne konkurencje. Były to m.in. rzut gumofilcem sołtysa, piłowanie drewna na czas, rodzinny tor przeszkód, małżeńskie przeciąganie liny. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe.

Dzieci w wieku od 3-6 lat brały udział w konkursie na rozpoznawanie warzyw i owoców, w którym nagrodami były pudełeczka na drugie śniadanie i kredki.

Podczas imprezy zorganizowano loterię fantową, z której dochód 1230 zł zostanie przekazany na leczenie Klaudii Adameit.

W czasie trwania festynu wręczone zostały nagrody w konkursie na najpiękniejszy ogród i balkon. Komisja konkursowa zrezygnowała z przyznania jego uczestniczkom konkretnych miejsc. Wszystkie panie otrzymały wyróżnienia i nagrody pieniężne.

Zabawę zakończył wieczorny koncert muzyczny.

mag

Na podstawie: http://olecko.wm.pl

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze    

 

Ochotnicza Straż Pożarna w LenartachOstatnia aktualizacja: 2015-08-28