Kontakt Nasza OSP Strażacy Aktualności Centrum Album

Lenarty

Linki

24.06.2015 VII powiatowe zawody sportowo-pożarnicze

24 czerwca 2015 roku na stadionie w Lenartach rozegrano VII powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zrzeszonych przy Ochotniczych Strażach Pożarnych. W strażackich zmaganiach wzięło udział 5 drużyn pożarniczych, w tym 1 dziewczęca i 4 chłopięce. Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Olecku i stanowili ją strażacy komendy powiatowej pod przewodnictwem sędziego głównego mł. bryg. Tomasza Milewskiego. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: rozwiniecie bojowe i bieg sztafetowy 400 metrów z przeszkodami. Zawody rozegrano w sportowej atmosferze, przy gorącym dopingu uczniów z szkoły w Judzikach i przybyłych na zawody zaproszonych gości i mieszkańców. W kategorii dziewcząt zwyciężyła nie mająca konkurencji drużyna z Kowali Oleckich w składzie: Paulina Liszewska, Anna Skorupska, Natalia Szymanowska, Karolina Snarska, Karolina Stankiewicz, Dominika Best, Natalia Hryczko, Agnieszka Podolewska, Agata Prosińska i Aleksandra Szulińska. W kategorii chłopców ( w kategorii drużyn chłopięcych zakwalifikowano również drużyny mieszane) zwyciężyła drużyna z Lenart w składzie: Dominika Pawluczyk, Joanna Emilia Domańska, Kornel Szypulski, Patryk Słabiński, Magdalena Pazdyga, Hubert Jaroni, Kinga Konopko, Kacper Korotko, Jarosław Zgiet i Dawid Balewski.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali puchary, medale i nagrody rzeczowe, które ufundowały lokalne samorządy i jednostki OSP: Starostwo Powiatowe w Olecku, Urząd Miasta i Gminy w Olecku, Urzędy Gmin w Świętajnie i Kowalach Oleckich oraz jednostki OSP z których startowały drużyny MDP.

Wyniki zawodów

GRUPA DZIEWCZĄT
1. MDP OSP KOWALE OLECKIE – 974,4 pkt.

GRUPA CHŁOPCÓW
1. MDP OSP LENARTY – 1041 pkt.
2. MDP OSP MAZURY– 1020 pkt.
3. MDP OSP GĄSKI - 1001,5 pkt.
4. MDP OSP KOWALE OLECKIE – 978,6 PKT

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Olecku
st. kpt. Tomasz Jagłowski
tel: 87 520 71 02, tel. kom. 793 024 046
jaglowski.t@straz.olecko.pl

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek fotografii.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Ochotnicza Straż Pożarna w LenartachOstatnia aktualizacja: 2015-06-25