Kontakt Nasza OSP Strażacy Aktualności Centrum Album

Lenarty

Linki

18.05.2016 Festyn "Europa na sportowo" w Lenartach

Występy dzieci i młodzieży na scenie, pokaz cheerleaderek, dmuchany plac zabaw oraz rozgrywki sportowe z nagrodami towarzyszyły festynowi "Europa na sportowo" w Lenartach. W festynie „Europa na sportowo” w Lenartach wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół w Judzikach, Zespołu Szkół w Babkach Oleckich, wychowankowie Domów im. J. Korczaka oraz mieszkańcy sołectwa.
Atrakcji nie brakowało. Najmłodszym wielką frajdę sprawiły edukacyjne stoisko Nadleśnictwa w Olecku oraz dmuchany plac zabaw. Uczniowie z Zespołów Szkół w Judzikach przygotowali krótką część artystyczną.  Europejskie Koło Fortuny sprawdzało wiedzę o Europie i Unii Europejskiej.  Na stadionie odbyły się rozgrywki sportowe, w których wszyscy walczyli o nagrody.  Po zaciętych rywalizacjach sportowych stoisko z ciepłymi kiełbaskami i napojami było oblegane.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Tekst i zdjęcia: Marta Ankianiec

Ochotnicza Straż Pożarna w LenartachOstatnia aktualizacja: 2016-05-18