Kontakt Nasza OSP Strażacy Aktualności Centrum Album

Lenarty

Linki

05.05.2018 Gminne Obchody Dnia Strażaka

W tym roku strażacy ochotnicy z gminy Olecko Dzień Strażaka świętowali w OSP w Lenartach. Obchody rozpoczęły się od mszy świętej w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Judzikach.

Po mszy w kościele w Judzikach w uczestnicy uroczystości przemaszerowali do pobliskiej remizy OSP w Lenartach, gdzie odbył się uroczysty apel z udziałem strażaków ochotników z terenu gminy Olecko, a także gminnych i powiatowych władz samorządowych, komendanta gminnego OSP w Olecku Jerzego Gołembiewskiego, prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Olecku i jednocześnie prezesa OSP Lenarty Stanisława Ciechanowicza.
Obecni byli również radny Sejmiku Wojewódzkiego Edward Adamczyk, komendant KP PSP w Olecku Robert Wiśniewski, zastępca komendanta KPP w Olecku Dariusz Stachelek, a także nadleśniczy Nadleśnictwa w Olecku Zbigniew Poniatowski.

W obchodach wzięła również udział delegacja ze współpracującej z gminą Olecko litewskiej Kozłowej Rudy.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Fotografie: Głos Olecka www.olecko.wm.pl 
 

Ochotnicza Straż Pożarna w LenartachOstatnia aktualizacja: 2018-05-09